Çağrı Merkezi 0 (312) 351 - 02 - 82
E-mail : ersanlar@ersanlarparke.com.tr

Hakkımızda

Vizyon Misyon

ERSANLAR

HAKKIMIZDA

1976 yılında dinamik bir kadro ile parke sektöründe başladığımız çalışmalarımıza ,kazandığımız tecrübe, deneyim ve birikimler doğrultusunda 1989 yılında sektörün artan ihtiyaçlarına kaliteli bir hizmet vermek amacıyla Ersanlar Parke ismindeki firmamızı kurup parke satış ve montajına başladık.

Parke sektöründe en iyi olmak için yenilikleri yakından takip edip müşteri memnuyetini ilke edinerek zemin dekorasyonu alanında deneyimli personellerimiz ile satış öncesi ve sonrası verdiği hizmet kalitesinden ödün vermeden parke sektöründe faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. Azimli çalışmamız ve müşterilerimize verdiğimiz güven sonucu bize gösterdikleri teveccüh ile firmamızı daha da geliştirerek 1993 yılında ilk parke ithalatımızı da Bulgaristan ile yaparak uluslararası temin kabiliyetimiz için ilk adımı attık.

2004 yılında yurt içi faaliyetlerimizi Kastamonu Entegre'nin Laminat Parke ürünlerinin İç Anadolu Bölge Bayiliği'ni alarak daha da hızlandırdık. Şu an ki 600 mt2 lik depo alanımz 60.000 mt2'lük parke stoklarımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını anında tedarik ediyoruz. 2013 yılında inşaat sektöründe de faaliyetlerimizi başlatmış olup , kalite ve güvenden ödün vermeden yenilikçi , kalite ve güven temelli müşteri memnuniyetini , uzman çalışanlarımızla sektörde en iyi olmayı kendine amaç edinen şirketimiz , şu anda Ankara Siteler ve Keçiören'de uygulama ve satış mağazalarıyla iş hayatına devam etmektedir.

patron.jpg
image-placeholder.jpg
image-placeholder.jpg

VİZYON

F aliyet gösterdiği her alanda ilk olarak Türkiye’de ve daha sonra bütün dünyada zemin dekorasyonu alannda gelişen, yenilikçi, güvenilir, ilkeli bir şekilde sektörde dünyann önde gelen firmalar arasnda olup topluma ve ülkesine faydal, global bir şirket olmak.

MİSYON

İç anadolu’da ve Türkiyenin her yerinde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, uygun çözüm ve değeri önerilerini sunan, ayn kalitede ve her kesime zemin dekerasyonu alannda köklü geçmişiyle beraber fark ve değer yaratan, satş öncesi ve sonras müşteri memnuyetini herşeyden üstün tutan bir firma olmaktr.

depo8.jpg
depo4.jpg
depo2.jpg
depo3.jpg

BASARILARIMIZ